www.cvonline.hu

Regulatory projekt manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2014.03.15.
Hirdetés azonosító: 745591

Feladatok:

- Gyártmányfejlesztés menedzselése, a fejlesztések regulatory szempontok és projekt szemlélet szerinti támogatása az új termékek gyorsabb piacra juttatása érdekében
- A fejlesztést befolyásoló regulatory és egyéb hatósági előírások ismeretének megszerzése,értelmezése, naprakész tudása és alkalmazása a teljes fejlesztési folyamat során
- A fejlesztés státuszának folyamatos figyelemmel kísérése, ezt rögzítő dokumentumok határidőre történő elkészítése és naprakészen tartása
- Döntéselőkészítő anyagok készítése
- A termékfejlesztési projektekkel kapcsolatos feladatok tervezése, határidőzése, termékfejlesztési folyamatok menedzselése
- Koordinálja a projekteket, megszervezi a megbeszéléseket és vezeti az ehhez kapcsolódó projektdokumentációt

Elvárások:

- Egyetemi vagy főiskolai vegyész, vegyészménrök, gyógyszerész, vagy biomérnök végzettség
- Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat regulatory területen
- Projekt management szemléletmód, tapasztalat
- Középfokú angol nyelvtudás
- Precíz, önálló munkavégzés
- Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- nemzetközi környezet
- stabil vállalati kultúra
- hosszú távú fejlődési lehetőség
- rugalmas munkaidő

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján