www.cvonline.hu

REGISZTRÁLT MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 693 napja lejárt

Megbízható háttérrel rendelkező, 24 éve működő cég, hosszú távú időtartamra, regisztrált mérlegképes könyvelőt keres.

A cég profilja: ingatlan, gép bérbeadás, könyvelési és adminisztrációs szolgáltatás.

Főbb feladatok:

  • teljeskörű feldolgozás, könyvelés (kimenő, bejövő számlák, bank, pénztár, bér, stb.)
  • adóbevallások készítése
  • éves beszámoló elkészítése
  • különböző kimutatások, adatszolgáltatások készítése a vezetőség részére

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • 5 év szakmai tapasztalat
  • önálló, pontos, hatékony munkavégzés
  • Microsoft irodai programok felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős foglalkoztatás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Miskolc

Munkakezdés várható időpontja: azonnal (tervezet: 2015. május)

Jelentkezési határidő: 2015. április 26.
Jelentkezés e-mailben az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni.
A jelentkezéshez szükséges: fényképes önéletrajz (magyar nyelven), motivációs levél.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő