www.cvonline.hu

Regisztrált Mérlegképes Könyvelő

  • A hirdetés 1329 napja lejárt

Nemzetközi és belföldi közúti szállítmányozással foglalkozó cég keres

munkatársat.

Feladatok:

  • Adóbevallások, bejelentések, regisztrációk, beszámolók és kimutatások készítése,
  • Az adókat érintő szakmai kompetenciák kialakítása és összefogása, adójogi követelmény teljesítése,
  • Az adózási könyvvitel lebonyolítása, adózással kapcsolatos feladatok: ÁFA, társasági adó, SZJA.
  • Kapcsolattartás az adóhatósággal, önkormányzattal,
  • A határidők betartásának, az esedékes adók megfizetésének és az adó-visszatérítéseknek a felügyelete,
  • Adóvizsgálatok nyomon követése,
  • Statisztikák készítése a KSH számára,
  • Havi, negyedéves, éves riportok készítése
  • Az operatív üzleti események és folyamatok adóügyi elemzése.
  • Számlák készítése

 Elvárások:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés,
  • Min. 3-5 éves munkatapasztalat,
  • A magyar hatályos számviteli, adózási, munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete, és alkalmazása a mindennapi munkavégzés során,
  • Üzleti szemlélet,
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés,
  • Angol vagy német nyelv ismerete

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezni lehet az alábbi e-mail címen fényképes önéletrajzzal.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő