www.cvonline.hu

Regisztrált Mérlegképes Könyvelő

  • A hirdetés 566 napja lejárt

A Nitrogénművek Vegyipari Zártkörűen Működő Részvénytársaság

(8105. Pétfürdő, Hősök tere 14.)

azonnali kezdéssel

a gazdasági igazgató közvetlen irányítása alá tartozó

regisztrált mérlegképes könyvelő

munkatársat keres

olyan szakember személyében, aki

  • legalább középfokú végzettséggel (közgazdasági érettségivel), mérlegképes könyvelői szakképesítéssel valamint regisztrációval rendelkezik,
  • vállalkozások teljes körű könyvelését képes ellátni,
  • ezen a területen min. 3-5 éves szakmai tapasztalatot és gyakorlatot szerzett,
  • a számviteli törvény és az adózással kapcsolatos jogszabályok naprakész ismeretének birtokában van,
  • felhasználói szintű számítógépes ismerettel és készséggel bír,
  • jellemzője a nagyfokú rugalmasság, megbízhatóság, pontosság,
  • önálló munkavégzésre képes, de csapatban is hatékonyan képes dolgozni.

A leendő munkatárs fő feladata lesz:

  • főkönyvi és analitikus könyvelés,
  • számlázás, beérkező számlák ellenőrzése, könyvelése,
  • tárgyieszköz-nyilvántartás, amortizáció-számítás,
  • bérszámfejtés és hatóságoknak adatszolgáltatás,
  • adóbevallások összeállítása és benyújtása,
  • éves beszámoló elkészítése,
  • éves terv készítése és az időarányos teljesítés folyamatos követése,
  • havi vezetői információs adatszolgáltatás és jelentés elkészítése.

A munkavégzés helye a munkáltató pétfürdői székhelye.

Bérezés: megegyezés szerint

Széles körű béren kívüli juttatások, kiváló munkahelyi környezet, szakmai kihívások!

A fényképes, részletes szakmai önéletrajzzal és a végzettségeket, valamint a nyelvvizsga meglétét igazoló dokumentumok másolatával ellátott pályázatokat 2016. március 11-ig az alábbi címek egyikére kérjük eljuttatni:

Nitrogénművek Zrt.

Személyügyi osztály

8105 Pétfürdő, Hősök tere 14.

E-mail cím megjelenítése" target="_blank">E-mail cím megjelenítése

Helyek Veszprém
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...