www.cvonline.hu

Régióvezető

  • A hirdetés 845 napja lejárt

A WorkForce Kft., amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég, saját csapatába keres Délkelet-magyarországi régióba új munkatársat

Régióvezető

pozícióba

A leendő munkatárs feladatai:

  • Új ügyfelek akvizíciója, tárgyalások lebonyolítása, a cég képviselete
  • Ügyfelekkel való napi szintű kapcsolattartás
  • Üzleti terv megvalósítása, illetve a tervezésben való részvétel
  • Pályázatok, árajánlatok, szerződések elkészítése
  • A szerződésben vállalt szolgáltatási szint biztosítása, folyamatos szolgáltatás megvalósításának biztosítása együttműködve a projektben dolgozó kollégákkal
  • Kirendeltségekben dolgozó projektvezetők szakmai támogatása, irányítása
  • Rendszeres riportolás a felső vezetés részére

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Erős értékesítési attitűd
  • Felsőfokú végzettség
  • Üzletfejlesztésben, szolgáltatás értékesítésében szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó készség
  • Jó  kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Mozgósítható kapcsolati tőke HR vezetők, és első számú vezetők körében
  • Érdeklődés a HR szakma iránt
  • Magabiztos, határozott, megnyerő személyiség
  • Teljesítmény-orientált, proaktív személyiség
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat, kellemes munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzátaz alábbi e-mail címre.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Hajdú-Bihar
Csongrád
Békés
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő