www.cvonline.hu

Régióvezető

  • A hirdetés 1084 napja lejárt

Piacvezető szolgáltató cég keres

Északnyugat-magyarországi régióba

 Régióvezetőt

A leendő munkatárs feladatai:

  • Új ügyfelek akvizíciója, tárgyalások lebonyolítása, a cég képviselete
  • Ügyfelekkel való napi szintű kapcsolattartás
  • Üzleti terv megvalósítása, részvétel a tervezésben
  • Pályázatok, árajánlatok, szerződések elkészítése
  • Partnerek magas minőségű kiszolgálásának biztosítása
  • Csapatában dolgozó kollégák szakmai támogatása, számonkérése, munkájuk koordinálása, csapat motiválása
  • Riportok készítése és a heti meetingeken való részvétel

 Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Üzletfejlesztésben, szolgáltatás értékesítésében szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Erős értékesítési attitűd
  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó készség
  • Jó  kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Mozgósítható kapcsolati tőke
  • Magabiztos, határozott, megnyerő személyiség
  • Teljesítmény-orientált, proaktív személyiség
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat, kellemes munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Vas
Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Veszprém
Pest
Budapest
Fejér
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol