www.cvonline.hu

RÉGIÓVEZETŐ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 1050156

Saját csapatunk bővítéséhez keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • Sales tevékenység ellátása (a belső, egységes területi bontás és ügyfélbesorolás szerint)
  • A régiójába tartozó irodák operatív támogatása, ügyfélkapcsolati támogatása, vezetése
  • Regionális pályázatok megírása
  • Marketing feladatok ellátása
  • Ügyfélmegkeresések és tárgyalások
  • A régió new business tevékenységének ellátása
  • Rendszeres riportálás az ügyvezetés felé

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (előny a szakirányú – HR vagy gazdasági – végzettség)
  • Széleskörű munkaügyi ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MSOffice – kiemelten fontos az Excel ismeret)
  • Proaktivitás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Precizitás, dinamikus, önálló munkavégzés
  • Kreatív problémamegoldó és jó szervezőkészség

Juttatások:
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Piacvezető cégnél szerzett releváns munkatapasztalat
  • Cégautó
  • Céges telefon és laptop
  • Versenyképes juttatási csomag

Előnyök:
  • Irodavezetői tapasztalat
  • Angol és / vagy német nyelvtudás
  • Nexon bérprogram ismerete

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek,kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Magyarország