www.cvonline.hu

Régióvezető

  • A hirdetés 450 napja lejárt

A Takko Fashion egy dinamikusan terjeszkedő nemzetközi vállalat a divatszakmában, amely már több, mint 1.900 üzletében szolgálja ki vásárlóit. 1982 óta egyesül nálunk az innováció, a dinamizmus és a divat iránti szenvedély – ez egy olyan keverék, amely bennünket folyamatosan előre visz, megerősít és az ellentéteket elsimítja. Felelősségteljes munkavégzés mellett elkötelezett munkatársakat keresünk, akik szakmaiságukkal, nyitottságukkal hozzájárulnak vállalatunk sikereihez.

Régióvezető

Feladatok:

  • Forgalom- és költségtervezés
  • A személyzet tervezése és támogatása
  • Árukészlet ellenőrzése és tervezése
  • Áruprezentáció biztosítása
  • Új üzletnyitások, különféle akciók menedzselése
  • Az értékesítési csapatok oktatása
  • Egyéb projekt feladatok megvalósítása

Elvárások:

  • Felsőfokú, kereskedelmi vagy gazdasági végzettség
  • Hasonló területen szerzett többéves tapasztalat
  • Magabiztos, kommunikációképes német nyelvtudás
  • Analitikus képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Érdeklődés a divat iránt
  • Rugalmasság
  • B-típusú jogosítvány

Önt vonzó munkakörnyezet várja egy fejlődő, európaszerte működő vállalatnál, egy dinamikus csapatban, ahol önálló munkavégzésre van lehetősége a sokoldalú és érdekes feladatok ellátása során.

A pályázatokat az alábbi címre várjuk.

Munkavégzés helye: Országos

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés