www.cvonline.hu

Régióvezető - Kelet-Magyarország

  • A hirdetés 151 napja lejárt

Több mint 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres

Régióvezetőt

Munkavégzés helye:

  • Kelet-Magyarország

A leendő munkatárs feladatai:

  • Új ügyfelek akvizíciója, tárgyalások lebonyolítása

  • Ügyfelekkel való napi szintű kapcsolattartás

  • Üzleti terv megvalósítása, a tervezésben való részvétel

  • Pályázatok, árajánlatok, szerződések elkészítése

  • Kirendeltségeken dolgozó projektvezetők szakmai támogatása, irányítása

  • Riportálás a felső vezetés felé

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség

  • Üzletfejlesztésben, HR- vagy ehhez kapcsolódó szolgáltatás értékesítésében szerzett legalább 3 éves tapasztalat

  • Mozgósítható kapcsolati tőke HR vezetők, és első számú vezetők körében

  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási készség

  • Jó  kommunikációs szintű angol és / vagy német nyelvtudás

  • Erős értékesítési attitűd

  • Teljesítmény-orientált személyiség

  • Magabiztos, határozott, megnyerő személyiség

  • "B" kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség

  • Versenyképes fizetés, negyedéves bónusz

  • Szolgálati gépkocsi, telefon, laptop

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát Juhász Gergő Belső Recruiter részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.