www.cvonline.hu

Régiós-, és export-menedzser

  • A hirdetés 98 napja lejárt

Irodai eszközök nagykereskedelmével foglalkozó cégünk számára keresünk munkatársat
budaörsi telephelyünkre az alábbi pozícióba:

Ügyfélkapcsolati munkatárs

Feladatok:

  • kapcsolattartás a jelenlegi ügyfelekkel, kapcsolatépíxtés
  • logisztikai támogatás
  • napi ügymenettel kapcsolatos adatok, információk  rögzítése az ügyviteli rendszerünkbe

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • értékesítésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • lelkes, lendületes, precíz
  • jó kommunikációs készség, kapcsolatteremtő képesség
  • tudjon rendszerben gondolkodni

Előny:

  • felsőfokú végzettség
  • Szlovák vagy valamilyen szláv nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • céges autó, telefon
  • dinamikus csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Győr-Moson-Sopron
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő