www.cvonline.hu

Regionlális toborzási koordinátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 991189

Az 1997 óta piacon jelenlévő, majd 2004-ben önálló céggé alakuló Prohuman Kft. azzal a céllal jött létre, hogy ügyfélközpontú szolgáltatásával a munkaerő piacon innovatív megoldásokat nyújtson. A magyarországi HR szolgáltatási piac vezető cégei közé tartozó Prohuman 2014. eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service S.A. hálózatához csatlakozott. Ezáltal Közép-Kelet Európa egyik legnagyobb HR-szolgáltatójává váltunk és 8 országban több mint 40 000 munkavállalónak biztosítunk nap mint nap munkalehetőséget. Ügyfeleinknek teljes körű HR-szolgáltatásokat nyújtunk, jellemzően munkaerő-kölcsönzés, közvetítés, diákmunka, kiszervezés, Cafeteria szolgáltatások, bérszámfejtés, tanácsadás és outsourcing területén. Célunk, hogy több mint egy évtizedes tapasztalatunkkal hozzájáruljunk Ügyfeleink üzleti sikereihez. Regionlális toborzási koordinátor
Feladatok:

  • Kelet-magyarországi regionális területhez tartozó toborzási stratégia meghatározása és kivitelezésének koordinációja
  • Munakerő-kölcsönzési üzletághoz tartozó teljes recruitment folyamat menedzselése
  • Ügyvezetés és a toborzási vezető által meghatározott kiemelt projektek toborzásának helyi koordinálása
  • Kiemelt HR tanácsadókkal történő napi kapcsolattartás, munkájuk operatív támogatása
  • Helyszíni tájékoztatók teljes körű megszervezése és levezénylése
  • Egyéb, területi alternatív toborzási csatornák felkutatása, ezzel kapcsolatos teljes körű koordináció és tárgyalási ciklus menedzselése
  • Állásbörzéken, szakmai rendezvények előkészítése és az azokon való aktív részvétel

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (a területnek megfelelő szakirányú végzettség előny)
  • Releváns, munkaerő-kölcsönzés területen szerzett minimum 3-4 éves recruitment tapasztalat
  • Innovatív, dinamikus hozzáállás
  • Rugalmas, egyéni ötleteit megvalósítani tudó, kreatív személyiség
  • B. kategóriás járművezetői engedély, mobilitás
  • Kelet-magyarországi területi ismeret

Juttatások:
  • Önálló, rugalmas, kreatív feladatkör
  • Szakmai és egyéni fejlődési lehetőség
  • Magyarország egyik legnagyobb humán szolgáltató cége által nyújtott megbízhatóság, stabilitás
  • Támogató vezetői háttér
  • Versenyképes juttatási csomag

Előnyök:
  • Saját autó megléte

Munkavégzés helye:
  • Szolnok
  • Miskolc
  • Kecskemét