www.cvonline.hu

Regionális vezető - KKV szektor

  • A hirdetés 948 napja lejárt

Nagy presztizsű pénzintézet Somogy megyében található nagyvárosi fiókjába keresünk

Regionális vezetőt KKV szektorba

Feladatok:

  • Szakmai területhez tartozó tevékenységek koordinálása és támogatása
  • Üzleti központ tevékenységi körét érintő feladatok, illetve a KKV ügyfélkapcsolati menedzserek szakmai irányítása és támogatása (5-6 fő)
  • Értékesítési tevékenység irányítása , eredményeik elemzése, tervek, célok, feladatok kijelölése, számonkérése a régióra vonatkozóan
  • Akciótervek kidolgozása a potenciális ügyfelek elérésére, folyamatos akvizíciós tevékenység végzése
  • A hatásköri területéhez tartozó KKV ügyfelek kiszolgálása
  • Keresztértékesítési feladatok irányítása a felügyelete alá tartozó üzleti központban
  • Döntési utasításnak megfelelően kockázati döntéshozatal vagy bizottsági részvétel

Elvárások:

  • Főiskolai/Egyetemi végzettség gazdasági területen
  • Vállalkozói hitelezési területen szerzett gyakorlat
  • Vezetői tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Döntéshozatal és felelősségvállalás
  • Értékesítési szemlélet, ügyfélközpontúság
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készségek
  • Kapcsolatteremtő és kezdeményezőkészség
  • Rugalmasság, kompromisszumkészség, konfliktus-kezelés

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú munka és karrierlehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség

Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is!

Link megjelenítése

twitter.com/KellyServicesHu