www.cvonline.hu

Regionális területi képviselő

  • A hirdetés 817 napja lejárt

REGIONÁLIS TERÜLETI KÉPVISELŐ

ORIN HUNGARY Kft.

Információk a munkahelyről

Munkavégzés helye: Győr, Veszprém, Székesfehérvár, Debrecen, Nyíregyháza, Szolnok

Bér (brutto): havi átlag fizetés 500.000Ft

Belépés időpontja: május

Munkaviszony formája: vállalkozói

Feladatok és elvárások:

  • képviselő betartja az általunk megszervezett időpontokat az ügyfeleknél
  • az ügyfeleket a cég biztosítja
  • a szervezési osztály a képviselőknek időpontokat egyeztet
  • minden ügyfelünk individuális hozzáállást igényel
  • a munkavégzés előtt a képviselő felkészítési folyamaton megy át
  • a legmodernebb eladási technikát fogja használni
  • megrendelések adminisztrálása

Más előnyök:

  • !!! a képviselő a saját megyéjén belül dolgozik!!!
  • szakmai továbbképzések
  • saját képességei fejlesztése és előrelépési lehetőség
  • technikai és szakmai támogatás
  • más juttatások, az eredményekért-külföldi nyaralások a legjobbaknak

Elvárások a munkatársaktól

  • Minimálisan elért végzettség -középfokú, érettségi nélkül

Alkalmas a pozíció betöltéséhez:

  • középfokú érettségivel
  • felsőfokú, egyetem
  • Gépjárművezetői engedély
  • B kategória

Egyéni készségek, kompetenciák:

  •  üzletkötői szellem, ügyfélorientált gondolkodásmód
  •  jó kommunikáció
  •  saját gépjármű
  •  vállalkozói igazolvány
  •  eredmény orientált
  •  önálló munkavégzésre alkalmas

Hirdető társaság

Rövid bemutatkozás

A társaságunk az ORIN HUNGARY Kft.-13 év alatt több mint 160.000 embernek szállítottuk a termékeinket. A létezésünk óta a termékeinket innoválljuk és a legújabb technológiákat kihasználva,

úgy hogy növeljük a termékeink minőségét és a szolgáltatásainkat, az ügyfelek felé az EU 4 országába és az USA ba.

Információk a kiválasztásról:

Küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre. Az alkalmasnak ítélt jelentkezőket személyes találkozóra hívjuk meg.

A társaságunkról többet megtudhat a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Fejér
Veszprém
Győr-Moson-Sopron
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő