www.cvonline.hu

REGIONÁLIS SZERVIZMÉRNÖK/TECHNIKUS

  • A hirdetés 843 napja lejárt

A szolgáltatási területen megüresedett helyre

REGIONÁLIS SZERVIZMÉRNÖK / TECHNIKUS FELADATRA MUNKATÁRSAT

keresünk

Feladatok:

  • Teljes egészében Hajdú-Bihar továbbá Szabolcs-Szatmár-Bereg, Jász-Nagykun-Szolnok és Békés megye egyes részein ügyfeleink telephelyeinek napi szintű rendszeres (tervezett) látogatása.
  • Asztali számítógép és perifériák hibáinak felderítése, javítása.
  • Új eszközök telepítése, konfigurálása.
  • Hálózati eszközök alapszintű hibafelderítése.
  • Meghibásodott eszközök cseréje.
  • A telepített rendszer működőképességének ellenőrzése.
  • Általános felhasználó oldali rendszergazdai feladatok ellátása.
  • Az informatikai eszközök rendszeres karbantartása, leltározása.
  • A munkavégzést támogató (pl. hibabejelentő, nyilvántartó) adminisztrációs rendszer használata.

Elvárások:

  • Precizitás, a kapott feladatok pontos, szakszerű és hatékony elvégzése.
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség.
  • Jó problémamegoldó készség, proaktív hozzáállás.
  • „B” kategóriájú autóvezetői engedély.
  • Alapfokú angol nyelvismeret.
  • Állandó lakhely az adott régióban (preferáltan Debrecen és környéke)
  • Zárt parkoló és eszköztárolási lehetőség biztosítása.
  • Feddhetetlen életmód (a kiválasztott személytől erkölcsi bizonyítványt fog kérni a munkáltató)

Szakmai elvárások

  • PC-s számítógépes környezettel, illetve az ott előforduló perifériákkal kapcsolatos alapvető szerelési, szervizelési tapasztalat.
  • Windows / Linux operációs rendszer alapszintű ismerete.
  • Számítógépes hálózatok alapszintű ismerete.
  • Általános irodai szoftverhasználat gyakorlat (szövegszerkesztő, táblázatkezelő).

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér (több mint 20 éve működő cég, komoly nagyvállalati jellegű ügyfélkör)
  • Munkaeszközök biztosítása (mobiltelefon, notebook, gépkocsi, szerszámkészlet).
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Jó csapat.

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Jász-Nagykun-Szolnok, Békés megye

Munkaidő: rugalmas (a feladatok függvényében alakul, átlagban napi 8 óra)

Munkába állás kezdete: megegyezés szerint (2015. április vége, május eleje)

Fizetés: megegyezés szerint (alapbér + kafetéria juttatás)

A jelentkezésben kérjük a fizetési igény összegét feltüntetni!

Jelentkezés módja: A fényképes önéletrajzokat az „MS-REGSZERVIZ-15/1” jeligével ellátva, a lent megadott e-mail címre kérjük beküldeni.