www.cvonline.hu

REGIONÁLIS SZERVIZMÉRNÖK / TECHNIKUS

  • A hirdetés 509 napja lejárt

Informatikai tevékenységet végző budapesti vállalkozás a szolgáltatási területen megüresedett helyre

FELADATRA MUNKATÁRSAT

keres.

Feladatok:

  • Bács-Kiskun, Csongrád és Békés megyében lévő ügyfelek telephelyeinek napi szintű rendszeres (tervezett) látogatása.
  • Asztali számítógép és perifériák hibáinak felderítése, javítása.
  • Új eszközök telepítése, konfigurálása.
  • Hálózati eszközök alapszintű hibafelderítése.
  • Meghibásodott eszközök cseréje.
  • A telepített rendszer működőképességének ellenőrzése.
  • Általános felhasználó oldali rendszergazdai feladatok ellátása.
  • Az informatikai eszközök rendszeres karbantartása, leltározása.
  • A munkavégzést támogató (pl. hibabejelentő, nyilvántartó) adminisztrációs rendszer használata.

Elvárások:

  • Precizitás, a kapott feladatok pontos, szakszerű és hatékony elvégzése.
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség.
  • Jó problémamegoldó készség, proaktív hozzáállás.
  • „B” kategóriájú autóvezetői engedély.
  • Alapfokú angol nyelvismeret.
  • Zárt parkoló és eszköztárolási lehetőség biztosítása.
  • Feddhetetlen életmód (erkölcsi bizonyítvány utólagos bemutatása szükséges lehet).

 Szakmai elvárások

  • PC-s számítógépes környezettel, illetve az ott előforduló perifériákkal kapcsolatos alapvető szerelési, szervizelési tapasztalat.
  • Windows / Linux operációs rendszer alapszintű ismerete.
  • Számítógépes hálózatok alapszintű ismerete.
  • Általános irodai szoftverhasználat gyakorlat (szövegszerkesztő, táblázatkezelő).

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér (több mint 20 éve működő cég).
  • Munkaeszközök biztosítása (mobiltelefon, notebook, gépkocsi, szerszámkészlet stb.).
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Jól összeszokott csapat.

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun, Csongrád és Békés megye területe

Munkaidő: rugalmas (munkavállaló saját maga osztja be)

Munkába állás kezdete:  megegyezés szerint

Munkaviszony tartama: határozott idejű

Fizetés: megegyezés szerint (alapbér + kafetéria juttatás),

A jelentkezéskor a fizetési igény megjelölését kérjük!

Jelentkezés módja: A fényképes önéletrajzokat az „MS-REGSZERVIZ-16/2” jeligével ellátva, az alábbi e-mail címre kérjük beküldeni.

Megjegyzés: Amennyiben a hirdető 4 héten belül nem jelentkezik megkereséssel, kérjük a tisztelt pályázót, tekintse úgy, hogy a kiválasztási folyamatban nem jutott tovább, a személyes értesítés lehetőségével ezen esetben nem él a hirdető! Megértését köszönjük!

Helyek Csongrád
Békés
Bács-Kiskun
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol