www.cvonline.hu

REGIONÁLIS PARTNERTÁMOGATÓ

  • A hirdetés 1000 napja lejárt

Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a Link megjelenítése oldalon.

Az FHB Bank Zrt. új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Nyugat-Magyarországra

Az új munkatárs feladatai:

  • a Bank magas szintű képviselete a piacon,
  • új partnerek felkutatása, partneri kör bővítése,
  • a meglévő partneri kapcsolatok ápolása, fejlesztése,
  • partneri szerződések, szerződésmódosítások és megállapodások előkészítése,
  • partnerektől érkező, eljárásrendre, folyamatokra, termékre irányuló javaslatok begyűjtése, feldolgozása, javaslattétel az illetékes szakterület felé,
  • értékesítési stratégia kialakításában való aktív közreműködés,
  • a fióki dolgozók partnerekkel kapcsolatos tevékenységének támogatása.

Az ideális jelölt:

  • jelzáloghitelezésben szerzett legalább 1 éves tapasztalattal rendelkezik,
  • egyéb banki, illetve pénzügyi termékek és szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • proaktív személyiség, új ötletekkel, látásmóddal,
  • értékesítői és kommunikációs készsége kiváló,
  • teljesítményorientált,
  • jogosítvánnyal és saját autóval rendelkezik,
  • a munkavégzés napi szintű utazással, több megye látogatásával jár.
Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát motivációs levelével, fizetési igényének megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel: „pályázó neve_Regionális partnertámogató”.
Helyek Zala
Vas
Győr-Moson-Sopron
Somogy
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő