www.cvonline.hu

REGIONÁLIS MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 821139

Link megjelenítéseimages/editor/1326381247.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk – multinacionális vállalat - számára keressük kollégájukat az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • Az irányítása alá tartozó szervezet(ek) operatív irányítása (300-500 fő), 5 fő direkt beosztottal, megfelelve az autóipari gyártók és beszállítók minőségbiztosítási követelményeinek
  • A minőségbiztosítás szakmai összefogása, partnerekkel történő kapcsolattartás koordinálása
  • A mérnökségi, termelési, logisztikai folyamatok felelős irányítása, folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel – autóipari beszállítókkal és vevőkkel
  • Az üzleti tervezésben való részvétel, valamint a tervben meghatározott árbevételért és költségekért való felelős magatartás

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki/gazdasági végzettség
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás elengedhetetlen
  • Gyártásban - multinacionális autóipari/elektronikai vállalatnál - szerzett minimum 4 éves vezetői tapasztalat, a kapcsolódó szabványok pontos ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfélorientált hozzáállás és határozott fellépés
  • Mátrix szervezetek működésének ismerete és ennek megfelelő strukturált, problémamegoldó gondolkodásmód

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Változatos projektekben való részvétel lehetősége
  • Versenyképes juttatási csomag + autó

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Győr-Tatabánya vonzáskörzete

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: REGIONÁLIS MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ, Győr-Tatabánya vonzáskörzete

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Attila
E-mail: attila.kovago.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-70-615-3517
Web: Link megjelenítése