www.cvonline.hu

Regionális koordinátor

  • A hirdetés 1033 napja lejárt

A Klebelsberg Intézményfenntartó Központ Fejlesztési és Projektigazgatósága álláshirdetése

munkatárs munkakör betöltésére

A KLIK Fejlesztési és Projektigazgatósága a tankerületek kezelésében lévő, folyamatban lévő projektek megvalósításának támogatására regionális koordinátorokat keres, határozott idejű munkaszerződéses jogviszonnyal 2015. szeptember 30-ig történő foglalkoztatással.

Feladatkör:

  • A KLIK tankerületei kezelésében lévő, folyamatban lévő projektek megvalósításának támogatása (problémák, elakadások feltérképezése, megoldási javaslatok kidolgozása, jó gyakorlatok gyűjtése);
  • Az adott régióba (Közép-Magyarországi, Dél-Alföldi, Észak-Alföldi, Észak-Magyarországi, Dél-Dunántúli, Közép-Dunántúli ill. Nyugat-Dunántúli régió) tartozó tankerületek rendszeres időközönként történő látogatása;
  • Részvétel a Budapesten tartandó rendszeres (havi 1-2 alkalom) megbeszéléseken - biztosítva az egységes szemléletet és módszertani megközelítést -, erről a régióba tartozó tankerületek részére összefoglaló készítése és tájékoztató napok megszervezése;
  • A megyei koordinátorokkal (megyeközponti projektes munkatársakkal) történő együttműködés, kölcsönös információ csere és egymás munkájának támogatása (a megyei koordinátorok elsődleges információs pontként működnek a járási tankerületek felé, helyszíni látogatásokat azonban nem végeznek);
  • A projekt menedzselését végző szakmai csoport és hálózat támogatása egy-egy régióban megyeközponti székhelyen történő munkavégzéssel;
  • Rendszeres adatszolgáltatás, jelentések előkészítése, projektdokumentációk elkészítése, ad hoc információigény esetén rendelkezésre állás;
  • Adminisztrációs feladatok ellátása, adatgyűjtések és lekérdezések ellátása;
  • Horizontális kapcsolattartás a hálózat további koordinátoraival, munkatársaival;
  • A tevékenységhez közvetlenül és közvetetten kapcsolódó hazai és uniós jogszabályok, rendeletek, kézikönyvek, a KLIK belső utasításainak, rendelkezéseinek, eljárásrendjeinek pontos ismerete és megbízható alkalmazása (folyamatmenedzsment, humánerőforrás-gazdálkodás, szerződéskezelés, ügyviteli folyamatok, belső minőségbiztosítás működtetése, információmenedzsment, elszámolás-menedzsment stb.).

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (főiskolai/egyetemi),
  • Min. 3 év releváns tapasztalat,
  • Európai Unió által finanszírozott projektek megvalósításában, monitoring feladatokban, belső pályáztatásban szerzett munkatapasztalat,
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Windows és MS Office),
  • Önálló munkavégzés, nagyfokú precizitás, mobilitás,
  • Problémamegoldó-képesség, kreativitás, ütemes munkavégzés,
  • Terhelhetőség, megbízhatóság,
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség,
  • Magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet.

Előny:

  • Jó rendszerező-képesség,
  • Koordinációs területen szerzett munkatapasztalat,
  • A tevékenységéhez közvetlenül és közvetetten kapcsolódó jogszabályok, rendeletek, eljárásrendek, kézikönyvek rendelkezéseinek pontos ismerete és biztonságos alkalmazása,
  • Hazai finanszírozású projektek ismerete, megvalósításban szerzett tapasztalat,
  • Oktatás terület ismerete,
  • Saját gépkocsi, gépjármű vezetési tapasztalat.

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

A munkavégzés helyszíne: az egyes régiókban található megyeközpontok egyikén.

A pályázat benyújtási határideje: folyamatos, de legkésőbb 2014. június 30. A pályázók kiválasztását 2014. május 10-től megkezdjük.

A jelentkezéshez küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát, és kísérőlevelét bruttó bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre. A tárgyban kérjük, tűntesse fel: Regionális koordinátor munkatárs + a megpályázott régió