www.cvonline.hu

Regionális készlettervező

Régió: Pest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 944516
lejárt

Megye:    Pest megye

A pozíció leírása:    Regionális szinten az elektronikai alkatrészek optimális készletszintjének megtervezése és folyamatos nyomon követése

Feladatkör, felelősségek:    • A vállalat nemzetközi partnerhálózatában a folyamatos alkatrész-utánpótlás biztosítása

• Optimális készletszint megtervezése és koordinálása, szükség esetén készletszint korrekció elvégzése

• Riportok, hatékonyság-elemzések, költségtervezet elkészítése a magas szintű szolgáltatás folyamatos biztosítása érdekében

• Specifikus szerződések ellenőrzése, korrekciója

• Kapcsolattartás a nemzetközi partnerekkel és a társosztályokkal

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Felsőfokú végzettség

• Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

• Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

• Rendszerszemlélet, erős elemzőkészség, jó lényeglátás

• Analitikus gondolkodásmód

Előny:

• Logisztika vagy ellátási-lánc területen szerzett tapasztalat

• Egyéb európai idegennyelv ismerete

Nyelvtudás:    Folyékony angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy nemzetközi gyártó cég, közel 20 éves múlttal Magyarországon. A fővárostól körülbelül 25 percre található. Termékeikkel gyors és biztonságos adattárolást biztosítanak szerte a világon.

Amit megbízónk kínál:

• Folyamatos fejlődési lehetőség

• Nemzetközi feladatok ellátása

• Modern környezet

• Próbaidő után lehetőség otthonról történő munkavégzésre heti 2 nap

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.