www.cvonline.hu

Regionális képsviselő

  • A hirdetés 1176 napja lejárt

Multinacionális partnercégünk számára Regionális képviselő munkatársat keresünk (É-D-K-Ny Magyarország és Budapest területére)

Feladatok

  • Adatbázis-kezelés
  • Új ügyfelek akvirálása a kijelölt területen
  • Új partnerkapcsolatok kiépítése, kapcsolattartás
  • Piaci információk gyűjtése, konkurenciafigyelés
  • Az üzletág termékeinek és szolgáltatásainak értékesítés

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Kitartó, lelkes hozzáállás
  • Elhivatottsággal végzett értékesítés
  • Önálló munkaszervezés és munkavégzés
  • Lendületes, nyílt, dinamikus személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiemelkedő kommunikációs készség és kapcsolatteremtő képesség

Előnyt jelent:

  • Számlaképesség
  • Angol/német nyelvtudás
  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Internet alapú szolgáltatások értékesítése területén meglévő kiterjedt kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

  • Szakmai képzés
  • Magas (15-35%) teljesítményarányos bérezés
  • Sikeres munkavégzéshez szükséges marketing eszközök
  • Megbízható, dinamikusan fejlődő vállalkozáshoz tartozás
  • Szabad, vállalkozói jogviszony, amelyben lehetőség van más cégekhez kapcsolódó munkavégzésre is.

    Jelentkezni június 30-ig emailben az  E-mail cím megjelenítése  KÉPVISELŐ jeligével lehet