www.cvonline.hu

Regionális értékesítő mérnök

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 867488

Stabil, folyamatosan növekvő megrendelői háttérrel rendelkező, villamosenergetika iparágban nagy hagyományokkal rendelkező Megbízónk részére keresünk Regionális értékesítő mérnök kollégát

Feladatok:
  • Nagyfeszültségű forgógépek, motorok értékesítése;
  • Ajánlatadási tevékenységének koordinálása;
  • Kapcsolattartás meglévő vevőkkel, új ügyfelek akvirálása;
  • Piackutatás;
  • Kapcsolattartás a műszaki területekkel (tervezés, gyártás).
Elvárások:
  • Mérnöki végzettség;
  • Legalább 3 év tapasztalat műszaki értékesítésben;
  • Ipari szivattyúk, kompresszorok, turbinák, forgógépek értékesítésében szerzett tapasztalat előny;
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Dinamikus, flexibilis személyiség.
Amit kínálunk:
  • Amit Megbízónk kínál:
  • Versenyképes, a pozíció szintjének megfelelő bérezés;
  • Együttműködő, motiváló csapat;
  • Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • nterjú során karrier tanácsadást nyújtunk;
  • Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket;
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata;
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát;
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk;
  • Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
A szakmai önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.