www.cvonline.hu

Regionális értékesítési vezető

  • A hirdetés 1058 napja lejárt

A Haircare Professionals Kft. a professzionális fodrászcikkek piacán piacvezető szerepet tölt be. Sales csapatunkba új kollégákat keresünk Budapestre valamint Nyugat-Magyarország területére

Feladatok:

  • Folyamatos, személyes kapcsolattartás a területen dolgozó értékesítő kollégákkal
  • A 8 fős csapat értékesítési terve eléréséhez szakmai támogatás nyújtása
  • Partnerek napi szintű látogatása a területi képviselőkkel, ügyfél-elégedettség felmérése
  • A meglévő partnerkapcsolatok folyamatos ápolása
  • Rendszeres piac- és konkurenciafigyelés
  • Napi szintű jelentés a kereskedelmi vezető részére

Elvárások:

  • Kiváló tárgyalási, kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • Vezetői készség és/vagy tapasztalat
  • Határozott, önálló személyiség, kiváló tárgyalási, kommunikációs és problémamegoldó képesség.
  • B típusú jogosítvány és otthoni internet hozzáférés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges autó, mobiltelefon, táblagép
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges