www.cvonline.hu

REGIONÁLIS ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

  • A hirdetés 590 napja lejárt

Elvárások:
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Rugalmasságra és mobilitásra való hajlandóság
  • Vállalkozó szemléletű gondolkodás
  • Kezdeményezőkészség és érvényesülési képesség
  • Felelősségvállalási hajlandóság
  • Vezetői képesség
  • Megbecsülés és tisztelet más emberek iránt
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Analitikus gondolkodás
  • Kiváló németnyelv-tudás
Feladatok:
  • 3-5 üzletből álló saját értékesítési terület és mintegy
    70 ember felelősségteljes irányítása
  • A személyzettel, a bolti folyamatok tervezésével, szervezésével és ellenőrzésével kapcsolatos döntések

ALDI Magyarország

Amit ajánlunk:
  • Magas fokú egyéni felelősségvállalás
  • Nyitott kommunikációs-, információs és konfliktuskezelési kultúra
  • Közvetlen és igazságos munkahelyi környezet
  • A teljesítmény elismerése
  • Nemzetközi karrier lehetőségek
  • Kiemelkedő előrelépési lehetőségek
  • Átlagon felüli kezdő jövedelem
  • Vállalati AUDI, saját használatra is

Jelentkezését bizonyítványaival, fényképével,

illetve magyar és német nyelvű önéletrajzával,
motivációs levelével az alábbi címre várjuk:
E-mail cím megjelenítése

2051 Biatorbágy

Mészárosok útja 2.

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német