www.cvonline.hu

REGIONÁLIS ÉRTÉKESÍTÉSI TANÁCSADÓ

  • A hirdetés 811 napja lejárt

Bővülő csapatunkba keresünk

ÉRTÉKESÍTÉSI TANÁCSADÓ

munkatársat

Debrecen, Székesfehérvár, Veszprém, Kecskemét, Szeged, Budapest vonzáskörzetében.

Feladatok:

  • Online szolgáltatásaink bemutatása, promóciója és értékesítése a fenti városokban és vonzáskörzetükben található kis-, közép- és nagyvállalatok részére,
  • Új, potenciális partnerek felkutatása és tárgyalások megszervezése,
  • Meglévő üzleti partnereinkkel folyamatos kapcsolattartás az általuk már megszokott magas színvonalon,
  • Ajánlatkészítés,
  • Hatékony toborzási megoldások értékesítése.

Elvárások:

  • Szolgáltatások értékesítésében szerzett munkatapasztalat,
  • Magas fokú egyéni felelősségvállalás,
  • Képesség több, egy időben zajló feladat koordinálására, a prioritások szerinti hatékony munkára,
  • B kat. jogosítvány és saját gépjármű.

Előny:
Biztosítások értékesítésében szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Piacvezető, kimondottan stabil, folyamatosan növekvő cég biztos háttere,
  • Lendületes, kreatív csapat,
  • Versenyképes fizetés és kimagasló jutalék

Munkavégzés:

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és szeretne egy sikeres nemzetközi cég munkatársa lenni, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát - a város és a fizetési igény megjelölésével - az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Hajdú-Bihar
Fejér
Veszprém
Bács-Kiskun
Csongrád
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő