www.cvonline.hu
Regionális értékesítési képviselő
AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
Frissítve : 2015.08.21.
Jelentkezési határidő: 2015.08.22.
Hirdetés azonosító: 960864
lejárt

Lépj be az Aegon megbízott partnerének csapatába!

Az Aegon Magyarország sikereiben, dinamikus jelenlétében a piacon kimagasló szerepe van a megbízott értékesítési csapatnak, tanácsadóknak, menedzsereknek egyaránt. Kiemelt fontosságú számunkra, hogy kellemes, inspiratív munkakörnyezetet, vonzó kereseti lehetőséget, közvetlen hangulatot teremtsünk valamennyi munkatársunk számára.Hogy sikeres légy a jövőben épp olyan fontos számunkra, mint minden ügyfelünk, akikért dolgozunk.Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt az alábbi pozícióba várja a jelentkezéseket

Főbb feladatok:

Új ügyfelek felkutatása és tárgyalások megszervezése
Biztosítási, lakástakarékpénztári, nyugdíjpénztári és hitel termékek értékesítése
Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
Értékesítési célok teljesítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Legalább középfokú végzettség
Nyitottság az új technológiák alkalmazására
Átlagon felüli kapcsolatépítési készség
Önállóság és csapatszellem

Amit kínálunk:

Versenyképes díjazás vonzó jutalom utakkal
Induláskor 6 havi kezdő támogatás
Minőségi szakmai felkészítés, folyamatos fejlődési lehetőség
Átlátható, jól tervezhető karrierépítési lehetőség
Tablet biztosítása a munkához (teljesítményhez kötötten)

Küldd el fényképes Önéletrajzod a lenti e-mail címre!