www.cvonline.hu

REGIONÁLIS BESZERZŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 806456

Link megjelenítéseimages/editor/1364472101.jpg" border="0" alt="" />

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • A vállalat célkitűzésével összhangban meghatározza és végrehajtja a munkájához kötődő megtakarításokat, maximalizája azok eredményét
  • Felelősségteljesen vezeti az egyes telephelyekhez kötődő programokat, összehangolja az egyes projektek szereplőit. Maximáluisan törekszik ezen projektek költség- és időhatékony megoldására
  • Felépíti, betartja és fejleszti a beszerzési folyamatok minőségét és tartalmát; megköti a szükséges szerződéseket és leköveti azok folyamatát
  • Összefogja az egyes régiók volumenjeit, konszolidálva azokat csökkenti a beszállítók számát, növeli azok minőségi szintjét
  • Követi, betartja és aktívan használja az ISO TS és a belső vállalati rendszer előírásait

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Több éves éves beszerzői tapasztalat
  • Gyakorlat nemzetközi környezetben való kommunikációban
  • Office felhasználói ismeretek
  • Eredmény-orientált személyiség
  • Átfogó rendszer szemlélet
  • Alaposság, precizitás
  • Konfliktustűrő képesség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Észak-Dunántúl

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: REGIONÁLIS BESZERZŐ, Észak-Dunántúl

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: Link megjelenítése