www.cvonline.hu

Regional Marketing Manager

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.02.04.
Jelentkezési határidő: 2016.02.16.
Hirdetés azonosító: 1012352
lejárt

Our multinational manufacturer partner is looking for a Senior Regional Marketing Manager in their technical division.

The future employee would be responsible around 12-14 countries and would have 3-5 direct report. The partners of the portfolio would be mixed (industry and distributors as well). This person would be responsible for the strategy planning, the budget, and for leading the region in any marketing related activities.

The ideal candidate has international experience in marketing and brand management. Fluent English is a must Hungarian is an advantage just as people management experience. We are looking for a dynamic, self-motivated marketing professional who is able to work independently and eager to learn.

Please upload your CV in case of interest

Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...