www.cvonline.hu

Regional Facility Coordinator

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.24.
Jelentkezési határidő: 2015.09.24.

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk tetőtéri ablakok gyártásával foglalkozó multinacionális vállalat Győr-Moson-Sopron megyében. Dinamikus szakmai csapatába keresünk Regional Facility Coordinator munkatársat fertődi irodájukba.

Feladatok:

- A régió magyar, szlovák és cseh gyáraiban különböző épület üzemeltetési szolgáltatások mérési rendszerének kidolgozása, KPI-ok bevezetése
- Támogatás a rendszer kiépítésében a régióban, a gyárak auditálása
- Beruházási projektek koordinálása, átépítések, új kivitelezések előkészítése
- Technológiai, illetve gyártáshoz kapcsolódó átalakítások és új beruházások koordinálása (műszaki specifikáció, ajánlatkérés, külső/belső kapcsolattartás, hatósági ügyintézés stb.)
- A régióban üzemeltett létesítmények napi működésének támogatása

Elvárások:

- Felsőfokú, műszaki végzettség
- Minimum 2 éves, műszaki területen szerzett tapasztalat (épületüzemeltetésben szerzett tapasztalat előnyt jelent)
- Projekt koordinációban szerzett gyakorlati tapasztalat
- Magabiztos angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Dinamikus, nyitott személyiség
- Nyitott, rugalmas hozzáállás

Amit kínálunk:

- Csatlakozási lehetőség egy sikeres multinacionális vállalathoz
- Változatos feladatkör
- Fejlődési lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
- Nemzetközi munkakörnyezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -