www.cvonline.hu

Reggeliztető/felszolgáló 5 csillagos szállodában

  • A hirdetés 652 napja lejárt

Job Force

Job Force Iskolaszövetkezet

  DIÁKMUNKA

A Job Force Iskolaszövetkezet partnercége számára keres diákokat a következő pozícióba:

Feladatok:

  • svédasztalos reggeli előkészítése
  • felszolgálás
  • asztalok leszedése
  • konyhai személyzet munkájának támogatása

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos tanulmányok
  • kommunikációképes angol nyelvtudás (interjú során tesztelésre kerül)
  • érvényes tüdőszűrő és EÜ kiskönyv (ha nincs, ennek költségét vállaljuk)
  • ápolt megjelenés

Előny:

  • szakirányú tanulmányok
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • német, francia, olasz vagy spanyol nyelvtudás

Bérezés: br. 700-800 Ft/óra

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail címen.
A tárgyba írjátok bele: Felszolgáló.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő