www.cvonline.hu

Reggeliztető

  • A hirdetés 1113 napja lejárt

Budapesti 4*-os szálloda reggeliztető munkatársat keres.

Feladatok:

  • Asztalok megterítése, büfé pult kipakolása és folyamatos töltése
  • Vendégek fogadása, kiszolgálása,
  • Étterem rendben, és tisztán tartása,
  • Mosogatás, konyhai előírások betartása
  • Adminisztráció, árurendelés, leltár

Elvárások:

  • Szakmai tapasztalat,
  • Terhelhetőség,
  • Rugalmasság,
  • Angol nyelvtudás (további nyelv ismerete előnyt jelent),
  • Vendégközpontú szemlélet,
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Határozott, alapos, megbízható, precíz munkavégzés

Fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajz az alábbi emailcímen.

Munkaidő:

Heti 40 órás

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol