www.cvonline.hu

Reggeliztető

  • Company_icon Cégnév elrejtése
  • Location_icon Budapest, Pest, VII. kerület
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 22 napja lett aktiválva

Budapest VII. kerületében található, 23 szobás, apartman szálloda,

kollégát keres, azonnali kezdéssel.

Elvárások:

  • Önmagára és munkájára igényes
  • Felszolgálásban, reggelizetésben szerzett tapasztalat előny
  • Vendégközpontú gondolkodás
  • Nyitott, vidám, fiatalos személyiség
  • Precizitás, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat
  • Igényes munkakörnyezet
  • Bejelentett, hosszútávú álláslehetőség
  • Versenyképes fizetés (órabér)
  • Rugalmas beosztás

Fényképes önéletrajzokat a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
VII. kerület
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Felszolgáló, Szakács
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű