www.cvonline.hu

Reggeliztető szakács

  • A hirdetés 465 napja lejárt

Boutique Hotel Budapest****

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Munkakör:
Folyamatos magas szintű szakmai munka biztosítása, a szálloda egységeinek hideg és meleg-konyhai termékekkel történő ellátása.
Elvárásaink:

  • Szakirányú végzettség
  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Alapos, precíz munkavégzés
  • magabiztos szakmai tudás
  • Terhelhetőség
  • Önállóság

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Szállodában vagy I. osztályú étteremben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Csodálatos négycsillagos szállodai környezet
  • Kitűnően felszerelt modern konyha
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes bérezés
  • Nem szezonális, állandó munka
  • Kitűnő szakértelemmel bíró dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Budapest

A "Jelentkezés" gombra való kattintással magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levéllel várjuk. A tárgy mezőbe feltétlenül írja be a „Reggeliztető szakács” megnevezést, illetve a saját nevét.
A beérkezett önéletrajzokat adatbázisunkban regisztráljuk, és amennyiben Ön megfelel elvárásainknak, felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő