www.cvonline.hu

REGGELIZTETŐ FELSZOLGÁLÓ

  • A hirdetés 627 napja lejárt

A Béke tér közelében, Premium Apartmanház zöldövezeti éttermébe keressük kedves, munkáját szerető, nyelvet beszélő, önállóan és csapatban is dolgozni tudó személyzetét

munkakörbe.

Elvárások:

  • középfokú szakképesítés
  • hasonló területen szerzett min 3 éves tapasztalat
  • pontos, tiszta, precíz, alázatos munkavégzés
  • megbízhatóság, önállóság, csapatszellem, vendég orientáltság, terhelhetőség
  • kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Előny:

  • idegen nyelv ismeret
  • külföldön szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • piacképes és kiszámítható fizetés, hosszú távú munkalehetőség (Nem idénymunka!)
  • kellemes, családias környezet
  • megfelelő mennyiségű szabadidő

Munkavégzés helye: 1139 Budapest, Országbíró utca 44-46.

Jelentkezés módja: az alábbi e-mail címen keresztül.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő