www.cvonline.hu

Reggeliztető Felszolgáló

  • A hirdetés 20 napja lejárt

Az ötcsillagos Aquincum Hotel Budapest csapata
új munkatársat keres a következő munkakörbe:

Elvárások:

  • Szállodai éttermi tapasztalat
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Vendég- és színvonalközpontú beállítottság
  • Talpraesett, gyors problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Stabil, multinacionális háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Bejelentett munkahely
  • Munkaruha
  • Étkeztetés
  • Azonnali munkakezdés, részmunkaidőben is

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével küldje el részünkre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő