www.cvonline.hu

Reggeliztető F&B Supervisor

  • A hirdetés 915 napja lejárt

Nemzetközi szállodalánchoz tartozó budapesti szálloda
keres munkatársat

munkakörbe

Feladatok:

  • A vendégek magas színvonalú kiszolgálása a sztenderdek betartása mellett
  • Az étterem vendégközpontú és gazdaságos üzemeltetésének megszervezése és ellenőrzése, rendezvények előkészítése
  • A személyzet szakmai felügyelete, tréningezése, teljesítményértékelésének elkészítése
  • Munkatársak eligazítása, irányítása, új munkatársak betanítása
  • Figyelemmel kíséri az értékesítő helyek áru és eszköz ellátását
  • Belső ellenőrzési kötelezettség folyamatos teljesítése, dokumentálása
  • Számlázással, napi, havi zárással kapcsolatos jelentések elkészítése
  • Esetlegesen felmerülő vendégpanaszok kezelése
  • A szálloda minőségi sztenderdjeinek való megfelelés folyamatos ellenőrzése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 5 éves vendéglátóipari gyakorlat, szállodás tapasztalat előny
  • Étterem vezetői gyakorlat előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, egyéb idegen nyelv ismerete előnyt jelent
  • Vendégközpontúság
  • Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó együttműködő képesség
  • Ápolt megjelenés

Angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat, fizetési igény és pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő