www.cvonline.hu

Reggeliztető – Felszolgáló

  • Az állásajánlat lejárt.

A

munkatársat keres

munkakör betöltésére.

Elvárások:

  • Min. Társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • Kedvesség, udvariasság;
  • Ambiciózus, nagy munkabírás;
  • Konyhai tapasztalat előny.

Teendők:

  • Kontinentális reggeli előkészítése (pékáruk sütése, felvágottak, sajtok, zöldségek szeletelése);
  • Büféasztal töltése;
  • Vendég asztalainak rámolása/újraterítése;
  • Vendégek rendeléseinek teljesítése;
  • HACCP rendszer betartása (címkézés, stb.).

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • 6 órás munkaidő;
  • Bejelentett munkaviszony;
  • Versenyképes juttatás.

Web: www.budapest.frasershospitality.com/en

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal a lenti e-mail címre.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Régió Budapest, Pest