www.cvonline.hu

Reggeli és esti raktáros munka

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 1074819
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal kiemelt partnercégünk részére a TNT-hez keresünk raktáros munkatársat hosszú távra, részmunkaidős pozícióba. Levelezős, estis távoktatásos jelentkezőket várunk.

Feladatok:

  • Címkézés

  • Adategyeztetés

  • Raktári csomagok elrendezése

  • Szkennelés

  • Vonalkód olvasás

Elvárások:

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Órarendhez igazítható heti beosztás

Munkaidő:  Hétfő és péntek között heti minimum 2 alkalommal  délelőtt: 6.45 - 9.45 délután: 17.30 - 21.00

Helyszín:    9.kerület vagy 18.kerület

Amit kínálunk

  • Bruttó 750-925igFt/óra
  • Logisztikai folyamatok megismerése

A munkavállalás minden adminisztrációs lépésében segítségedre leszünk és a betanulás időszakában is támogatunk. Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően.