www.cvonline.hu

Recruitment Specialist

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.06.23.
Jelentkezési határidő: 2016.06.30.
Hirdetés azonosító: 1031077
lejárt

Tapasztalt Recruitment Specialista kollégát keresünk egyik multinacionális ügyfelünk budapesti irodájába. Megbízónk az egyik legnagyobb autóipari beszállító, aki jövőbeli bővülés miatt keresi új, tapasztalattal rendelkező munkatársát. Megbízónk kimagasló fizetést, egy összeszokott és professzionális csapatot és támogató vezetést, teljesítmény alapján előrelépési lehelőséget kínál a jelentkező Recruiter részére.

A Recruitment Specialista legfontosabb feladatai:
  • End-to-end recruitment, elsősorban mérnöki területen,
  • Folyamatos jelöltbázis biztosítása különböző sourcing csatornák segítségével,
  • Folyamatfejlesztésben való aktív részvétel,
  • Proaktív segítségnyújtás, stakeholder management,
  • Aktív employer branding építésében való részvétel,
  • Riportok és prezentációk készítése,
  • Ad-hoc adminisztrációs feladatok.

Legfontosabb elvárások a Recruitment Specialistával szemben:
  • Felsőfokú végzettség (előny: HR szakirány),
  • Legalább 3-4 éves recruiter tapasztalat,
  • Folyékony angol nyelvtudás,
  • Erős ügyfélközpontú attitűd,
  • Kiváló kommunikációs- és szervezőképesség,
  • Magabiztos, önálló munkavégzésre képes személyiség.

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon