www.cvonline.hu
Recruitment Koordinátor
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2015.05.27.
Hirdetés azonosító: 933553
lejárt

A Trenkwalder Európa 19 országában jelen lévő piacvezető személyzeti szolgáltató vállalat. Magyarországon 24 irodájával és országos hálózatával meghatározó szereplője a hazai piacnak, emellett rendkívül széleskörű szolgáltatás portfólióval áll ügyfelei rendelkezésére.

Munkaerő-közvetítési üzletágunk kelet-magyarországi régiójába keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A kelet-magyarországi régióban tartózkodó személyzeti tanácsadók és recruiterek munkájának szakmai vezetése
  • A jelöltekkel kapcsolatos kiválasztási módszertan meghatározása az ügyfél igényei alapján
  • Az ügyfelek toborzás-kiválasztási projektjeinek koordinációja, szakmai támogatása
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, ügyféltalálkozók kezdeményezése, tárgyalások lebonyolítása
  • A csapat-, és az egyéni teljesítmény (KPI-ok) folyamatos nyomon követése és menedzselése
  • Új kiválasztási stratégiák és módszertanok bevezetése, a szolgáltatások fejlesztésében való részvétel
  • A sales tevékenység támogatása, szerződéskötés, piacfigyelés

Elvárások:

  • Személyzeti tanácsadás/recruitment területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Preferáltan ügynökségi oldalon szerzett gyakorlat
  • Folyékony angol vagy német nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Főiskolai/egyetemi végzettség
  • Elkötelezettség a szakma iránt, erős szolgáltatói szemlélet és ügyfélközpontúság
  • Vezetői és sales attitűd, energikus és nyitott személyiség
  • Innovatív gondolkodás, kiváló kommunikációs és csapatépítő készség

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Önálló, felelősségteljes munkakör

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.