www.cvonline.hu
Recruitment Administrator (Referenciaszám: PJ4305)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.01.25.
Jelentkezési határidő: 2017.01.28.
Hirdetés azonosító: 1021178
lejárt

Budapesti XI. kerületi multinacionális partnerünkhöz keresünk diákokat, az alábbi pozícióba:

Recruitment Administrator

Feladatok:

- Interjúszervezés
- Szoros együttműködés a Recruiterekkel és Vezetőkkel
- Kapcsolattartás tanácsadó cégekkel
- Önéletrajzok szűrése, jelöltek felkutatása, telefonos előszűrés
- Statisztikák készítése
- Egyéb recruitmenthez kapcsolódó adminisztratív és ad-hoc feladatok

Elvárások:

- Aktív nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
- Magabiztos angol nyelvtudás, egyéb nyugat-európai nyelv ismerete előny
- Érdeklődés a HR terület iránt
- Erős szintű számítástechnikai ismeretek
- Jó kommunikációs készség
- Nyitott, együttműködő személyiség, precíz munkavégzés

- Heti minimum 20 óra vállalása

Amit kínálunk:
- Rugalmas időbeosztás
- Versenyképes juttatás

- Innovatív és kihívásokkal teli multinacionális környezet
- Szakmai fejlődési, karrierépítési lehetőség
- Betekintés egy multinacionális SSC recruitment folyamataiba

- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör

Kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.