www.cvonline.hu

Recruitment csoportvezető munkaerő-kölcsönzés területre

Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 1003672

2016. januári munkakezdéssel
Feladatok:
  • Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés projektekhez kapcsoló teljes recruitment tevékenység napi szintű koordinálása a toborzási vezető szakmai támogatása mellett
  • Toborzási csoportban történő napi feladatdelegáció, ellenőrzés
  • Projektekhez kapcsolódó toborzási stratégia megtervezése, javaslat tétel
  • A kivitelezés operatív koordinációja valamint annak megszervezése, lebonyolítása
  • Egyéni projektekhez kapcsolódó jelöltek aktív felkutatása/szűrése adatbázisokban, hirdetések útján és egyéb, csatornákon
  • A munkaerő-igény irodavezetővel, projektvezetővel, toborzási vezetővel és történő pontos egyeztetése
  • Álláshirdetések, jobprofilok jóvá hagyása
  • Állásbörzéken, szakmai rendezvények előkészítése és az azokon való aktív részvétel, ehhez kapcsolódó operatív szervezési feladatok ellátása
  • Heti és havi szakmai riportok elkészítése

Elvárások:
  • HR szolgáltatási területen (kiemelten: munakerő-kölcsönzésben) szerzett min. 3-5 éves tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Talpra esett, dinamikus személyiség
  • Kreatív ötletekkel rendelkező, nyitott személyiség
  • Csapatvezetésben és motiválásban szerzett tapasztalat

Juttatások:
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség stabil vállalatai háttérrel rendelkező cégnél
  • Szakmai fejlődés lehetősége belső és külső képzések által
  • Változatos projektek fizikai és szellemi területen egyaránt
  • Szakmailag kompetens, nyitott, vidám csapat
  • Januári munkakezdés
  • Versenyképes juttatási csomag

Előnyök:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (HR/Pszichológia/Munkaügy)

  • Fényképes, szakmai életrajzát a [e-mail] címre várjuk. Bérigényét kérjük, jelölje meg pályázatában.

Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kategória
Humán erőforrás
Régió