www.cvonline.hu

Recruitment Consultant/Key Account Manager

  • A hirdetés 835 napja lejárt

Recruitment Consultant/Key Account Manager munkakörbe keresünk agilis, tapasztalt munkatársat. A GMN Hungary Kft. 22 éve működő munkaerő közvetítő vállalkozás, közel 25,000 fiatalnak biztosított külföldi álláslehetőséget, döntően a szálloda/vendéglátó iparban (luxushajók, szállodák – UK, USA, Ciprus, Málta, Görögország, Ausztria, Németország, stb.).

A dinamikusan növekvő igények miatt csapatunkat bővíteni kívánjuk. A pozíció a Recruitment Consultant és a Key Account Manager feladatait ötvözi. Része a pályázók interjúztatása és a partnerekkel, megrendelőkkel való kapcsolattartás is, angol és német nyelven.

  • kapcsolatfelvétel új (nem hideghívás), és kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • személyes vagy online interjúk lefolytatása pályázókkal (előszűrés döntően a TalentScreener segítségével)
  • ügyviteli (CRM) rendszer használata
  • ügyfelek tájékoztatása, kérdések megválaszolása, utánkövetés
  • aktuális jelentkezői pool karbantartása
  • kisebb csapat menedzselése, irányítása
  • heti riport készítése tulajdonosok felé

Amit kérünk:

  • tárgyalóképes angol és német nyelvtudás
  • ügyfélközpontúság, empátia
  • határozott, udvarias, kiegyensúlyozott, vidám egyéniség
  • HR tapasztalat (toborzás, kiválasztás)
  • önálló munkavégzés
  • jó szervezőkészség, csapatszellem
  • precizitás a napi feladatok végrehajtásában
  • stratégiai látásmód, tervezés
  • kreatív gondolkodás: igény és készség a feladatok gyorsabb, hatékonyabb megoldására
  • csapattársak, beosztottak motiválása

Előnyt jelent:

  • toborzó cégnél töltött szakmai tapasztalat
  • külföldi partnerekkel való korábbi kapcsolat
  • megfelelő LinkedIn használati tapasztalat
  • középvezetői gyakorlat
  • esetleges külföldi munkatapasztalat

Amit nyújtunk:

  • versenyképes kereset
  • teljesítményfüggő bónusz
  • év végi prémium
  • céges mobiltelefon
  • céges laptop
  • igény esetén heti egy munkanap távmunka lehetőség

Jelentkezés, további részletek, képek és videók az alábbi linken.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő