www.cvonline.hu

Recruitment Consultant

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 883671

Munkaerő-közvetítési / fejvadászat üzletágunkban toborzási tevékenységünk az IT / mérnöki / pénzügy / értékesítés / SSC területére specializálódva végezzük. Folyamatosan fejlődő budapesti csapatunkban, 2 fő Recruitment Consultant kollegát keresünk mérnöki és IT területre

Feladatok:
  • Toborzás-kiválasztási projektek önálló menedzselése,
  • Ügyfél találkozókon való részvétel, munkaköri profil felvétele, folyamatok egyeztetése,
  • Minőségi kapcsolattok kiépítése Jelöltjeivel és Ügyfeleivel egyaránt,
  • Jelöltek felkutatása, interjúztatása, értékelése és bemutatása Ügyfelei részére,
  • Researcher kollega munkájának irányítása, támogatása,
  • Kapcsolati háló mozgósítása és folyamatos építése az adott szakmai területen,
  • Innovatív toborzási megoldások alkalmazása,
  • Szakterületén expert jelöltek interjúztatása, karrier coaching,
  • Jelölt pályáztatás folyamatának teljes körű menedzselése,
  • Nem elvárás a sales tevékenység
Elvárások:
  • megpályázott szakterület (IT vagy mérnök) toborzásában szerzett több éves tapasztalat (ügynökségi tapasztalat előny),
  • Felsőfokú végzettség,
  • Angol nyelvtudás használata szóban és írásban elvárt,
  • Üzleti szemléletű hozzáállás,
  • Sikerorientált, újító gondolkodás,
  • Pozitív személyiség.
Amit kínálunk:
  • Szenior pozíciót és az ezzel járó önállóság és kiemelten jó juttatási rendszert, amennyiben tanácsadó/fejvadász cégnél megszerzett több éves tapasztalat adott.
  • Hosszú távú karrierlehetőség, kiemelkedő bérezés, motiváló több szintes jutalékrendszer,
  • Rugalmasság, szakmai érvényesülés,
  • Professzionális munkahelyi légkör,
  • Jó kedélyű, összetartó csapat.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, XIV. Kerület, jó megközelíthetőség.
Kapcsolat:
Jelentkezését fényképes, részletes szakmai önéletrajz megküldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Adatait bizalmasan kezeljük. Köszönjük!