www.cvonline.hu

Recruitment Consultant

  • A hirdetés 254 napja lejárt

Recruitment  Consultant

Saját csapatunkba keresünk munkatársakat az alábbi területekre:

IT, Mérnök, SSC, Pénzügy

Ami a te feladatod lesz:

    Teljes körű kiválasztási folyamat koordinálása

    Interjúztatás angol és magyar nyelven

    Kapcsolattartás Ügyfelekkel

    Research csapat szakmai támogatása

    A legújabb research eszközök, módszerek elsajátítása, alkalmazása

    Megbízások teljes körű felmérése a kapcsolatfelvételtől a lezárásig terjedően

    Együttműködés az Enloyd külföldi irodáival és divízióival

    PR tevékenység (cikkek írása, meetup szervezés, networking)

Amit tőled várunk:

    Legalább 1-2 év kiválasztásban szerzett tapasztalat

    Tapasztalat az alábbi területek bármelyikén: SSC, Mérnök, IT, Pénzügy

    Folyékony angol nyelvtudás

    Strukturált, logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet

    Önálló munkavégzés

    IT és mérnöki területre csoportvezetőket is keresünk, ezekre a pozíciókra vezetői tapasztalattal van lehetőség pályázni

Amit mi biztosítunk Számodra:

    Versenyképes alapfizetés és az iparág legjobb bónuszrendszere

    Nemzetközi munkakörnyezet

    Hosszú távú karrier lehetőség

    Home office lehetőség

    Flexibilis munkaórák

    1 hetes külföldi tréning

    Folyamatos belső és külső képzések

    Minden földi jóval felszerelt iroda

    Kiváló lokáció

Ahol dolgozunk:

Budapest, V. kerület Szabadság tér

Ha releváns tapasztalattal rendelkező szakértő vagy és megismernéd közelebbről a csapatunkat, küldd el angol nyelvű önéletrajzodat!

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás