www.cvonline.hu

Recruitment Consultant (SSC területre)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 892127

Munkaerő-közvetítési / fejvadászat tevékenységünk az IT / mérnöki / pénzügy / értékesítés / SSC területére specializálódva végezzük. Folyamatosan fejlődő budapesti csapatunkban, Recruitment Consultant (SSC területre) pozíciót kínáljuk

Feladatok:
  • Toborzás-kiválasztási projektek önálló menedzselése,
  • Ügyfél találkozókon való részvétel, munkaköri profil felvétele, folyamatok egyeztetése,
  • Minőségi kapcsolattok kiépítése Jelöltjeivel és Ügyfeleivel egyaránt,
  • Jelöltek felkutatása, interjúztatása, értékelése és bemutatása Ügyfelei részére,
  • Kapcsolati háló mozgósítása és folyamatos építése az adott szakmai területen,
  • Innovatív toborzási megoldások alkalmazása,
  • Aktív hozzájárulás a kitűzött célok eléréséhez.
Elvárások:
  • SSC/BSC pozíciók toborzásában megszerzett gyakorlat (ügynökségi tapasztalat előny),
  • Felsőfokú végzettség,
  • Angol nyelvtudás magabiztos használata szóban és írásban elvárt,
  • Üzleti szemléletű hozzáállás,
  • Sikerorientált, újító gondolkodás,
  • Pozitív személyiség.
Amit kínálunk:
  • Szenior pozíciót és az ezzel járó önállóság és kiemelten jó juttatási rendszert, amennyiben tanácsadó/fejvadász cégnél megszerzett több éves tapasztalat adott.
  • Hosszú távú karrierlehetőség, kiemelkedő bérezés, motiváló több szintes jutalékrendszer,
  • Rugalmasság, szakmai érvényesülés,
  • Professzionális munkahelyi légkör,
  • Jó kedélyű, összetartó csapat.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, XIV. Kerület, jó megközelíthetőség.
Kapcsolat:
Jelentkezését fényképes, részletes szakmai önéletrajz megküldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Adatait bizalmasan kezeljük. Köszönjük!

Kategória
Humán erőforrás
Régió