www.cvonline.hu

Recruitment and Sourcing Specialist

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.11.26.
Jelentkezési határidő: 2016.12.08.
Hirdetés azonosító: 1090495

 Junior és szenior toborzót is keresünk saját területén vezető multinacionális ügyfelünk budapesti telephelyére. Ügyfelünk globálisan piacvezető stratégiai tanácsadó vállalat, amely a megnövekedett toborzási igények kezelésére keres toborzási tapasztalattal rendelkező önálló, proaktív és megoldás orientált recruitert a toborzási folyamatok kezelésére.
Partnerünk kiváló alapfizetést, átlag feletti juttatási csomagot, multinacionális környezetet, támogató vezetést, és e mellett egy önálló munkakört ajánl a jelentkező toborzónak.

A toborzó legfontosabb feladatai:
  • „End to end” toborzási folyamat kezelése
  • Adatbázis keresés, fejvadászat, jelöltek felkutatása saját és külső forrásokból
  • Kompetencia alapú interjúk vezénylése, tesztek elvégzése
  • A belépők támogatása
  • Tanácsadás a Line managerek számára
  • A HR csapattal együttműködve a kiválasztási folyamatok teljes mértékű fejlesztése

Legfontosabb elvárások a jelentkező toborzóval szemben:

  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony aktív angol nyelvtudás
  • Legalább egy év tapasztalat toborzásban, sourcing-ban
  • Önálló munkavégzés, kiváló kommunikációs képesség és szervező készség

Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmét és szeretne a piac egyik legjobb tanácsadó vállalatánál folytatni HR karrierjét, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest