www.cvonline.hu

Recruiter

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.02.06.
Jelentkezési határidő: 2016.02.16.
Hirdetés azonosító: 999952
lejárt

Recruiter
Tapasztalt toborzási tanácsadót keresünk multinacionális ügyfelünk üzleti kiszolgáló központjába, budapesti munkavégzésre. Partnerünk globális turisztikai szolgáltató, mely a növekvő létszám igények kezelésére keres nemzetközi toborzásban is tapasztalt jelöltet, aki főleg a customer service terület toborzását fogja irányítani. Megbízónk kiváló fizetést, összeszokott, stabil csapatot és központi elhelyezkedésű irodát kínál a jelentkezőknek.

A toborzó legfontosabb feladatai:
  • A toborzási folyamat teljes körű támogatása 70%-ban magyar, és 30%-ban Európai és Ázsiai piacokon
  • Együttműködés a helyi és a nemzetközi HR csapattal a stratégiai és operatív HR folyamatok kezelésében, kapcsolattartás egyéb belső érintettekkel
  • A customer service terület kezelése, jelöltek toborzása és az ügynökségi együttműködés menedzsmentje, teljesítményük összesítése.
  • Jelöltadatbázis építése az össze elérhető on-line és off-line toborzási csatornán keresztül,
  • Jelöltek előszűrése, interjúk és tesztek szervezése, ajánlatok menedzsmentje.

 Legfontosabb elvárások a toborzási tanácsadóval szemben:
  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony, felsőfokú angol nyelvtudás, egyéb nyelvtudás előnyt jelent
  • 2-4 év toborzásban szerzett tapasztalat, üzleti kiszolgáló központban szerzett tapasztalat előny
  • Haladó IT tudás (MS Office, Social Media, LinkedIn, Twitter, ERP és APS rendszerben szerzett tapasztalat előny)
  • Magabiztos, de kedves személyiség,

 Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays-resonse.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest