www.cvonline.hu

Recruiter

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.20.
Jelentkezési határidő: 2015.08.05.
Hirdetés azonosító: 943380

Recruiter

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális gyógyszergyártó partnerünk számára munkatársat keresünk Recruiter pozícióba.

Feladatok:

- Debreceni és sajóbábonyi telephelyeink rövid- és hosszú távú munkaerő igényének kiszolgálása
- Toborzási módszerek és kiválasztási folyamatok kivitelezése;
- Pályázatok előszűrése, interjúk megszervezése, levezetése
- Riportálási feladatok ellátása;
- Közép és felsőoktatási intézményekkel való kapcsolattartás, állásbörzéken, roadshow-kon való részvétel szervezése, lebonyolítása;
- Szakmai gyakorlatok szervezése, ösztöndíj és kooperatív program üzemeltetésében való részvétel;
- Kapcsolattartás a támogatott területek helyi, illetve nemzetközi vezetőivel, globál HR-rel, illetve a támogatott szakmai területek HR menedzsereivel

Elvárások:

- Felsőfokú szakirányú vagy gazdasági végzettség;
- Legalább 2-3 éves toborzás-kiválasztási tapasztalat,
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
- Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, Power Point);
- Jó kommunikációs és empatikus képesség;
- Terhelhetőség, határozott és magabiztos fellépés;
- Megbízható, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
- Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
- Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a