www.cvonline.hu

Recruiter

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2014.10.24.
Hirdetés azonosító: 799183

Recruiter

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk egy nemzetközi kereskedelmi és gyártó cég. Folyamatos bővülésnek köszönhetően személyügyi területre az alábbi pozícióba keres munkatársat: Recruiter

Feladatok:

- Beérkezett pályázatok áttekintése, előszűrése
- Toborzási koncepciók és folyamatok kidolgozása, megvalósítása és optimalizálása
- A kiválasztási folyamat lebonyolítása, nyomon követése a szakterületekkel együttműködve
- Résztvevő vezetők és munkatársak informálása és tanácsadás a részükre
- Bértárgyalások levezetése
- Riportok, kimutatások készítése

Elvárások:

-Felsőfokú gazdasági végzettség (HR szakirány előnyt jelent)
- 1-2 éves, lehetőleg multinacionális vagy termelési környezetben, toborzás-kiválasztás területén szerzett szakmai tapasztalat
- Magabiztos német nyelvtudás (angol nyelvismeret előnyt jelent)
- Proaktív személyiség és magabiztos, határozott fellépés
- Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatás
- Multinacionális környezet
- Kihívást jelentő feladatok

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a