www.cvonline.hu
Recruiter
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.06.17.
Jelentkezési határidő: 2014.06.18.
Hirdetés azonosító: 768078
lejárt
Recruiter

(Budapest)

Pozícióleírás
Világhírű, nemzetközi ügyfelünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Recruiter

Feladatok:

- A toborzási-kiválasztási folyamat támogatása elsősorban IT/finance területen
- Adatbázis szűrés, potenciális jelöltek felkutatása
- Jelölt menedzsment, kapcsolattartás
- Telefonos interjúk szervezése és lebonyolítása
- Adatrögzítés, adminisztráció
- Assessment Centerek szervezése, koordinálása

Követelmények
- Felsőfokú végzettség (gazdasági, HR specializáció vagy személyügyi szak)
- 1-3 év releváns tapasztalat toborzási területen előnyt jelent
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás mind szóban mind írásban
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Pontos, precíz és lendületes munkavégzés
- Jó szervezési képesség
- Határozott fellépés